Loving Hut restaurace

  Loving Hut International Vegan Restaurant & Café je mezinárodní síť veganských restaurací založená Nejvyšší Mistryní Ching Hai. Hlavním motem společnosti je mír, láska a harmonie mezi všemi bytostmi. Restaurace Loving Hut již dlouhou řadu let dokazují, že veganský způsob stravování není pouze etickou volbou, ale velice chutnou, zdravou, vyváženou a rozmanitou alternativou vzhledem k běžnému stravování.

  V České republice byla první restaurace Loving Hut otevřena v roce 2007 v Londýnské ulici v Praze. Brzy se stala oblíbenou a vyhledávanou. Děkujeme našim milým zákazníkům za to, že svou návštěvou restaurací Loving Hut umožňují růst a rozšiřování sítě těchto restaurací a dovolují tak i mnoha dalším poznat tuto stále více oblíbenou možnost.

  Přidejte se k našim spokojeným a stálým zákazníkům i Vy!

Loving Hut team
Veganská strava

  Pokud začínáte s veganstvím, určitě narazíte na spoustu lidí, kteří Vám budou zasvěceně rozmlouvat vaše rozhodnutí a apelovat na vaše zdraví. Dodnes si mnozí lidé – často i vzdělaní, ba dokonce i někteří doktoři – v Česku myslí, že bez masa musí člověk zákonitě zemřít.

  Toto tvrzení vyvrací neustále rostoucí počet veganů po celém světě. I v Čechách se mnoha lidem podařilo vymanit se z obecného mýtu a přejít na bezmasou dietu a často přes lakto, či ovoveganství přejít až k čisté veganské stravě.

  Určitě není dobré změnit jídelníček bez hlubšího porozumění základních principů našeho metabolismu a znalosti limitů, které mohou ovlivnit celkovou rovnováhu našeho těla. Proto je dobré seznámit se s pojmy jako limitní aminokyselina, omega mastná kyselina, vitamín B12 a znát zdroje, metabolismus a význam těchto látek.

Výhody veganské stravy:

Loving Hut slogan

© lovinghut.cz